Pohlednice, které hledám do své sbírky / Looking - Wanted postcards for my collection

nemam-083
Do rubriky Hledám, jsem přidala nějaké další pohlednice, které nemám, které bych chtěla mít, ale většinou to jsou poměrně málo se objevující pohlednice. Přidala jsem i nějaké moderní a nejen se psí tematikou, mám ráda zajímavé kreslené pohlednice, vánoční, se zvířaty, skřítky, čímž se trochu má sbírka rozšiřuje na psí a ostatní :) a tímto hledám sběratelky se stejným zaměřením pro výměny kreslených pohlednic...

I added to the category of Wanted some other postcards that I not have, I would like to have, but most of these are relatively few occurring postcards. I also added some modern and not the dogs theme, I like interesting drawn postcards, Christmas, animals, elves, this is my collection expands on a dogs :) Looking collector for changes drawn postcards ...

Nabídka pohlednic - Shar-Pei / Offer dog postcards - Shar-Pei

DSC 3813
Nabízím pohlednice s plemenem Shar-Pei a pár pohlednic s čínským chocholatým psem a čivavou. Pokud máte o nějaké pohlednice zájem, napište mi, stačí zaslat číslo pohlednice.
I offer postcards with Shar-Pei. If you haves ome postcards of interest, please contact me - send postcard number.
pro zvětšení, klikněte na obrázek / to enlarge click on the image

 

Read more...

Nabídka pohlednic - Jack russell terier / Offer dog postcards - Jack Russell Terrier

jack-russell-rerier-001
Nabízím pohlednice s jack russell terierem, pokud máte o nějaké pohlednice zájem, napište mi, stačí zaslat číslo pohlednice.
I offer postcards with Jack Russell Terrier. If you have some postcards of interest, please contact me - send postcard number.
pro zvětšení, klikněte na obrázek / to enlarge click on the image

 

Read more...

Staré pohlednice se špicem na prodej / Vintage postcards with German Spitz for sale

obrazek00001
Nabízím staré pohlednice s německým špicem, pokud máte o nějaké pohlednice zájem, napište mi. Nejlépe, pošlete číslo obrázku - zjistíte najetím myšky na obrázek nebo při otevření obrázku do 100% velikosti, vlevo dole je číslo obrázku a pak stačí jen poslat číslo pohlednice.

I offer vintage postcards with German Spitz. If you have some postcards of interest, please contact me. Send image number - you'll roll your mouse on the image or open image to 100%, bottom left is the image number and you just need to send a number of postcard.
pro zvětšení, klikněte na obrázek / to enlarge click on the image

Read more...

Nabídka pohlednic - pyrenejský horský pes / Offer of postcards - Pyrenean Mountain Dog

DSC 3628
Nabízím pohlednice s pyrenejským horským psem, pokud máte o nějaké pohlednice zájem, napište mi.
Nejlépe, pošlete číslo obrázku - zjistíte najetím myšky na obrázek nebo při otevření obrázku do 100% velikosti, vlevo dole je číslo obrázku a pak stačí jen poslat číslo pohlednice.

I offer postcards with Pyrenean Mountain Dog. If you have some postcards of interest, please contact me.
Send image number - you'll roll your mouse on the image or open image to 100%, bottom left is the image number and you just need to send a number of postcard.

pro zvětšení, klikněte na obrázek / to enlarge click on the image

Read more...